Що включає в себе фотозйомка і скільки вартують Ваші послуги на весілля? 

Докладні пакети вказані у розділі «Послуги». Оберіть, будь-ласка, більш зручний пакет, який підходить саме для Вас. Якщо жоден з тарифів Вам не підійшов, напишіть мені: ми спільно знайдемо рішення, саме для вашого випадку. Напишіть, яка фотозйомка Вам потрібна. Я зв'яжуся з Вами, щоб обговорити всі деталі, місце проведення, терміни та бюджет.

 

Як забронювати дату зйомки?

Щоб забронювати дату, напишіть мені в розділі "Контакти" або повідомте будь-яким іншим способом. Дата зйомки буде зарезервована за Вами одразу ж після підтвердження дати та внесення передоплати в розмірі 30 % від повної вартості послуги. Залишок суми оплачується в день весілля.

 

Як Ви довго обробляєте фотографії?

Для мене важливий якість кінцевого продукту, тому обробка фотографій займає не менше двох-трьох місяців в кінці літа, осінню терміни виконання замовлення дещо збільшується.

 

Де ви проживаєте? Чи знімаєте Ви за кордоном? 

Я живу у місті Тернополі. Так, мені цікаво фотографувати в інших країнах. Терміни і дати зйомок за кордоном краще узгоджувати завчасно, щоб була можливість спланувати завантаженість у період весільного сезону. Додатково замовник оплачує проживання та вартість проїзду.

 

Чи є у Вас запасна камера?
Так, звісно. Я даю гарантію, що Ви отримаєте свої фотографії.
 

Залишились запитання?

Залишіть своє запитання, і я зв'яжусь з вами, щоб пошвидше на нього відповісти.